عکس های الهام عرب مهمان ماه عسل ۹۴

بازدید
آخرین به روز رسانی : یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴ - ۳:۳۷ بعد از ظهر
عکس های الهام عرب مهمان ماه عسل ۹۴

عکس های الهام عرب مهمان ماه عسل ۹۴

عکس های مدلینک الهام عرب مدل عروس

الهام عرب
ماه عسل نام برنامه ای است که از شبکه سه سیما، قبل از افطار روی آنتن میرود. این برنامه در تلاش است با نمایش زندگی مردم عادی از آنها الگوهایی برای جامعه بسازد تا در مسیر زندگی خود نقشه راهی جهت مقابله با سختی ها و جنگ با گناه داشته باشند. مخاطبان این برنامه اکثرا جوانان و نوجوانان ایران  اسلامی هستند. ماه عسل نود و چهار که به نیمه های خود رسیده و تمام تلاش خود را کرده که  الگو به جامعه معرفی کند.

حضور یک مدلینگ عروس در یکی از برنامه‌های صدا و سیما به اندازه کافی موضوع حساسی هست، اما وقتی الهام عرب مدلینگ لباس عروس، جلوی احسان علیخانی نشست تا درباره شغلش به عنوان پزر صحبت کند، حاشیه‌ها دوباره به سمت برنامه ماه عسل هجوم آوردند.

الهام عرب

الهام عرب

مخاطبانی که این برنامه را دیدند بعد از پایان برنامه وقتی به سراغ صفحات شخصی اینستاگرام الهام عرب رفتند با صفحاتی قفل شده روبرو شدند. او بعد از حضور در این برنامه، به سرعت تمامی عکس‌های خود را از صفحه اینستاگرامش حذف کرد ولی با این حال آن دست‌های پنهان همیشگی به کار افتادند تا عکس‌های او را حالا همه جا پخش کنند. به دور از حاشیه های این برنامه جالب است بدانید الهام عرب یکی از بهترین پوزرهای عروس در ایران است که عکس ها و ژست های اون جذاب و دیدنیست.

الهام عرب

الهام عرب

الهام عرب

الهام عرب

الهام عرب

الهام عرب

الهام عرب

الهام عرب

آیا احسان علیخانی خود به دنبال حاشیه است یا اینکه حاشیه ها دست از سر او برنمیدارن؟ او و برنامه ای که در ماه رمضان هر سال یکی از پرمخاطب ترین برنامه های صداو سیما است …

لینک کوتاه

ارسال دیدگاه 0 دیدگاه

* نام
* ایمیل
* ضروری

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

شرایط ارسال دیدگاه: برای ارسال دیدگاه لطفا از لینک های غیر مرتبط استفاده نفرمایید.

با تشکر از ارسال نظر، دیدگاه شما ثبت شد و پس از تایید مدیر سایت به نمایش گذاشته خواهد شد.